Svi nastavnici iz Vojvodine koji su poslali svoje radove i završili seminar dobiće sertifikate. Kada će biti podeljeni zavisi od Sekretarijata za obrazovanje, a poslaćemo ih u Novi Sad do 21. decembra.
1. Kako da ponovo pogledam sve lekcije sa seminara?
- U horizontalnom meniju pozovite opciju Za profesore
- U gornjem desnom uglu ekrana ukucajte korisničko ime vojvodina i korisničko ime multisoft
- Kliknite na ULAZ U SEMINAR
- Izaberite seminar Da svaka učionica bude multimedijalna
- Na kraju birate lekcije klikom na odgovarajuću ikonu sa kamerom (bez obzira što lekcije ne morate da čitate redom preporučujemo da prvo pročitate prvu i drugu lekciju jer će Vas one uputiti u tajne on-line seminara
2. Sve sam dobro uradila kod registracije programa, otvorila sam program, prepisala identifikacioni broj, preko Interneta dobila registracioni broj, ali svaki put kada ukucam registraciju program mi kaže da je uspešno registrovan, ali me ne pušta da radim već mi ponovo traži registraciju. Ubeđena sam da sam tačno ukucala registraciju. Probala sam da ga registrujem i sa originalnog diska, a isto tako i sa kopije koju sam napravila na hard disku. Ćak mi je pomagao i informatičar. Šta nije u redu?
Ako ste tačno ukucali brojeve, onda jedino što može da bude problem je Vaša privilegija na računarima koje koristite. Naime, da bi se program registrovao, on mora i nešto da upiše u zaštićene delove Vašeg računara. To ne može uraditi ako nemate administratorske privilegije za vreme registracije. Znači, prijavite se sa nekim od administratorskih korisničkih naloga, a ako na to pravo u školi nemate, zamolite da umesto Vas to uradi neko ko ima. U svakom slučaju, zamolite profesora informatike da na to obrati pažnju. Program se nakon uspešne registracije može koristiti pod svakim korisničkim imenom (nalogom) bez obzira kakve ima privilegije.
3. O vašim domaćim zadacima
Odmah nakon seminara, kontaktirali smo sekretarijat za obrazovanje, aili smo tek juče definitivno (bez obzira što nam nije radio server mi smo bili svaki dan u kontaktu) dogovirili sledeće:
radićete zadatke po izboru:
- Ili ono što je tražio sekretar za obrazovanje (pisanje pripreme - jedan čas uz korišćenje jednog od Multisoftovih multimedijalnih programa)
- ili ono što smo mi predložili (tekst o informatičkoj opremljenosti škole, analiza 5 već postojećih zadataka, novih 5 zadataka koje bi ubacili u već postojeće programe i novih 10 zadataka za buduće diskove koje bi objavio Multisoft - matematika 4, priroda i društvo 3 i 4 itd: uključujući i izborne predmete)
* U tekstu o informatičkoj opremljenosti Vaše škole navedite sledeće (preporučujemo da potražite pomoć profesora informatike):
- broj učenika i broj predavača
- spisak informatičke opreme (broj računara i osnovne karakteristike, štampači, skeneri, video projektori, laptop računari...)
- broj računarskih učionica (broj računara u njima, da li su povezani u mrežu, da li se koriste i za druge predmete osim informatike)
- koliko u proseku Vaše kolege koriste računarsku učionicu (a koliko Vi)
- koliko u proseku Vaše kolege koriste laptop i video projektor (a koliko Vi)
- koje programe koriste Vaše kolege u nastavi (a koje Vi)
- koje bi programe želeli da koristite u nastavi, a nemate sredsta za nabavku
- koliko je računara povezano na Internet, koliko ih koriste predavači, a koliko učenici, koja je Internet brzina
- ko Vam je pomogao (institucije i preduzeća) u nabavci informatičke opreme
- koliko je Vaših kolega završilo neki informatički seminar (koji su to seminari i šta kolege predaju)
radove najkasnije do 1. novembra pošaljite mailom na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Списак учесника који су похађали теоретски део семинара (они који су до сада завршили и други део, односно који су послали радове ће у списку крајем месеца бити болдирани)
1 Жељана Перић ОШ „Иво Андрић“ Будисава
2 Татјана Секулић ОШ „Иво Андрић“ Будисава
3 Ева Тури ОШ „Иво Андрић“ Будисава
4 Љубица Грубач ОШ „Вељко Влаховић“ Нови Сад
5 Дина Заварко ОШ „Вељко Влаховић“ Нови Сад
6 Лепосава Дрпа ОШ „Никола Тесла“ Нови Бановци
7 Татјана Јекић ОШ „Никола Тесла“ Нови Бановци
8 Нада Вијатовић ОШ „Никола Тесла“ Нови Бановци
9 Миломирка Шурлан ОШ „Светозар Марковић Тоза“ Нови Сад
10 Драгана Клевернић ОШ „Светозар Марковић Тоза“ Нови Сад
11 Ана Маодуш ОШ „Светозар Марковић Тоза“ Нови Сад
12 Мирјана Грк ОШ „Јован Дучић“ Петроварадин
13 Драгана Доловац ОШ „Јован Дучић“ Петроварадин
14 Гордана Берус ОШ „Јован Дучић“ Петроварадин
15 Милосава Шуваков ОШ „Светозар Милетић“ Врбас
16 Јулијана Динуловић ОШ „Светозар Милетић“ Врбас
17 Маријана Симикић ОШ „Светозар Милетић“ Врбас
18 Бранислава Цуцић- Топалов ОШ „Исидора Секулић“ Шајкаш
19 Алексанар Куруца ОШ „Исидора Секулић“ Шајкаш
20 Аранка Тополчањи ОШ „Шаму Михаљ“ Бечеј
21 Диана Варњу ОШ „Шаму Михаљ“ Бечеј
22 Зоран Тапавички ОШ „Шаму Михаљ“ Бечеј
23 Милосава Стевковић ОШ „Јосиф Маринковић“ Нови Бечеј
24 Станислава Сараволац ОШ „Јосиф Маринковић“ Нови Бечеј
25 Ружица Ранков ОШ „Јосиф Маринковић“ Нови Бечеј
26 Зорана Мијић ОШ „22.август“ Буковац
27 Јелисавета Жарковић ОШ „22.август“ Буковац
28 Драгица Тривунчић ОШ „22.август“ Буковац
29 Лидија Ракита ОШ „Иван Гундулић“ Нови Сад
30 Александра Кошутић ОШ „Иван Гундулић“ Нови Сад
31 Драгана Видић ОШ „Иван Гундулић“ Нови Сад
32 Јасна Белић ОШ „Ђура Јакшић“ Чуруг
33 Мирослав Гвозденац ОШ „Ђура Јакшић“ Чуруг
34 Јелица Мандић ОШ „Ђура Јакшић“ Чуруг
35 Марија Јовановић ОШ „Душан Радовић“ Нови Сад
36 Татјана Тодоровић ОШ „Душан Радовић“ Нови Сад
37 Бранка Шеперац ОШ „Душан Радовић“ Нови Сад
38 Ана Коруниакова ОШ „Јан Амос Коменски“ Кулпин
39 Татјана Ковачова ОШ „Јан Амос Коменски“ Кулпин
40 Радослав Коларски ОШ „Јан Амос Коменски“ Кулпин
41 Наташа Мушицки ОШ „Јован Јовановић Змај“ Србобран
42 Станислава Јевтић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Србобран
43 Јудит Ифију ОШ „Јован Јовановић Змај“ Србобран
44 Снежана Остојић ОШ „Вук Караџић“ Србобран
45 Јулкица Поповић ОШ „Вук Караџић“ Србобран
46 Маја Орњаков ОШ „Вук Караџић“ Србобран
47 Сенка Муценски ОШ „Никола Тесла“ Нови Сад
48 Милка Стојков ОШ „Никола Тесла“ Нови Сад
49 Бела Барањи ОШ „Никола Тесла“ Нови Сад
50 Горана Аникић ОШ „Лаза Костић“ Ковиљ
51 Данилка Купрешки ОШ „Лаза Костић“ Ковиљ
52 Снежана Маринков ОШ „Лаза Костић“ Ковиљ
53 Зузана Павлович ОШ „Нестор Жучни“ Лалић
54 Марија Јаншик ОШ „Нестор Жучни“ Лалић
55 Лидија Живанов ОШ „Нестор Жучни“ Лалић
56 Мира Мишић ОШ „Жарко Зрењанин“ Госпођинци
57 Тања Тот ОШ „Жарко Зрењанин“ Госпођинци
58 Радмила Поповић ОШ „Жарко Зрењанин“ Госпођинци
59 Бошко Аралица ОШ „Коста Стаменковић“ Српски Милетић
60 Дамир Николић ОШ „Коста Стаменковић“ Српски Милетић
61 Данијела Станојевић ОШ „Коста Стаменковић“ Српски Милетић
62 Гордана Вујиновић ОШ „Славко Родић“ Бачки Јарак
63 Нада Ивановић ОШ „Славко Родић“ Бачки Јарак
64 Оливера Радић ОШ „Славко Родић“ Бачки Јарак
65 Драгана Лахош ОШ „Данило Зеленовић“ Сириг
66 Вера Винокић ОШ „Вељко Петровић“ Бегеч
67 Светлана Васић ОШ „Вељко Петровић“ Бегеч
68 Драгана Малешевић ОШ „Вељко Петровић“ Бегеч
69 Марија Илић ОШ „Бора Станковић“ Каравуково
70 Елвира Станојковић ОШ „Бора Станковић“ Каравуково
71 Снежана Стаменковић ОШ „Бора Станковић“ Каравуково
72 Данијела Стошић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ђурђево
73 Лану Љубичић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ђурђево
74 Татјана Тодоровић ОШ „Соња Маринковић“ Нови Сад
75 Петра Глигоријевић ОШ „Соња Маринковић“ Нови Сад
76 Јасмина Ижак ОШ „Бранко Радичевић“ Оџаци
77 Данијела Ћулибрк ОШ „Бранко Радичевић“ Оџаци
78 Величковић Ружа ОШ „Бранко Радичевић“ Оџаци
79 Олга Марковић-Денић ОШ „Мирослав Антић“ Оџаци
80 Марија Рацков ОШ „Мирослав Антић“ Оџаци
81 Богданка Радивојевић ОШ „Мирослав Антић“ Оџаци
82 Николина Влаисављевић ОШ „23.октобар“ Сремски Карловци
83 Мелита Обрадовић ОШ „23.октобар“ Сремски Карловци
84 Тамара Недељковић-Богуновић ОШ „23.октобар“ Сремски Карловци
85 Наташа Комарчевић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Нови Сад
86 Мелинда Копас ОШ „Доситеј Обрадовић“ Нови Сад
87 Бранкица Петровић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Нови Сад
88 Биљана Рудовић ОШ „Ђорђе Натошевић“ Нови Сад
89 Татјана Војновић Блехл ОШ „Ђорђе Натошевић“ Нови Сад
90 Наташа Пантић ОШ „Ђорђе Натошевић“ Нови Сад
91 Душица Колак ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево
92 Славица Јовић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево
93 Славица Ивезић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево
94 Оливера Лобода ОШ "Јожеф Атила" Богојево
95 Марија Шиклоши Бођо ОШ "Јожеф Атила" Богојево
96 Золтан Шиклоши ОШ "Јожеф Атила" Богојево
97 Мирјана Рудовић ОШ „Десанка Максимовић“ Футог
98 Нада Мандић ОШ „Десанка Максимовић“ Футог
99 Добрила Ћоровић ОШ „Десанка Максимовић“ Футог
100 Гордана Кртолица ОШ „Ружа Ђурђевић-Црна“ Чортановаци
101 Станислава Јовановић ОШ „Ружа Ђурђевић-Црна“ Чортановаци
102 Татјана Јагодић ОШ „Ружа Ђурђевић-Црна“ Чортановаци
103 Нада Бањац ОШ „Здравко Челар“ Челарево
104 Љубка Митровић ОШ „Никола Тесла“ Липар
105 Даринка Накић ОШ „Јан Чајак“ Бачки Петровац
106 Данијела Татљак ОШ „Јан Чајак“ Бачки Петровац
107 Данијела Лешћан ОШ „Јан Чајак“ Бачки Петровац
108 Јелена Драганић ОШ „Марко Орешковић“ Бачки Грачац
109 Светлана Радаковић ОШ „Марко Орешковић“ Бачки Грачац
110 Зорица Обрадовић ОШ „Марко Орешковић“ Бачки Грачац
111 Весна Делић ОШ „Никола Тесла“ Бачки Брестовац
112 Вера Шумшић ОШ „Никола Тесла“ Бачки Брестовац
113 Драгана Ђуркић ОШ „Никола Тесла“ Бачки Брестовац
114 Сунчица Ђорђевић ОШ „6.ударна војвођанска бригада“ Грабовци
115 Љиљана Новчић ОШ „6.ударна војвођанска бригада“ Грабовци
116 Драгана Страјин ОШ „6.ударна војвођанска бригада“ Грабовци
117 Дубравка Козарев ОШ „Слободан Бајић Паја“ Пећинци
118 Милица Миловановић ОШ „Слободан Бајић Паја“ Пећинци
119 Зорица Стјепановић ОШ „Слободан Бајић Паја“ Пећинци
120 Даница Сарка ОШ „Добросав Радосављевић Народ“ Мачванска Митровица
121 Мира Мајкић ОШ „Добросав Радосављевић Народ“ Мачванска Митровица
122 Драгица Шпановић ОШ „Добросав Радосављевић Народ“ Мачванска Митровица
123 Смиљка Лађевац ОШ „Трива Витасовић Лебарник“ Лаћарак
124 Светлана Николић ОШ „Трива Витасовић Лебарник“ Лаћарак
125 Драгица Вуколић ОШ „Трива Витасовић Лебарник“ Лаћарак
126 Нада Пријић ОШ „Вера Мишчевић“ Белегиш
127 Душан Радојчић ОШ „Вера Мишчевић“ Белегиш
128 Снежана Павловић ОШ „Вера Мишчевић“ Белегиш
129 Наташа Стокић ОШ „Небојша Јерковић“ Буђановци
130 Сања Мандић ОШ „Душан Јерковић“ Рума
131 Јелена Маридолац ОШ „Небојша Јерковић“ Буђановци
132 Виолета Кијачки ОШ „Бранко Радичевић“ Марадик
133 Зорица Савић ОШ „Бранко Радичевић“ Марадик
134 Весна Ковачевић ОШ „Бранко Радичевић“ Марадик
135 Татјана Раго ОШ „Јан Колар“ Селенча
136 Златка Бурчиар ОШ „Јан Колар“ Селенча
137 Властислав Ђурчиански ОШ „Јан Колар“ Селенча
138 Зорица Лучић ОШ „Јован Поповић“ Инђија
139 Снежана Вукас Ерлауер ОШ „Јован Поповић“ Инђија
140 Славица Кртолица ОШ „Јован Поповић“ Инђија
141 Љиљана Марковић ОШ „Вук Караџић“ Адашевци
142 Бранислава Стојковић ОШ „Вук Караџић“ Адашевци
143 Невена Ковачевић ОШ „Вук Караџић“ Адашевци
144 Бранислава Ђорђевић ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица
145 Милица Џамбић ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица
146 Биљана Штерлеман ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица
147 Сњежана Стојчевић ОШ „Филип Вишњић“ Моровић
148 Бранка Бојић ОШ „Филип Вишњић“ Моровић
149 Вања Лазаров ОШ „Филип Вишњић“ Моровић
150 Марица Мирковић ОШ „Бранко Радичевић“ Никинци
151 Радмила Кандић ОШ „Бранко Радичевић“ Никинци
152 Милица Шкофлек ОШ „Бранко Радичевић“ Никинци
153 Зора Миочиновић ОШ „Душан Јерковић“ Инђија
154 Тања Бубуљ-Кари ОШ „Душан Јерковић“ Инђија
155 Дана Радосављевић ОШ „Душан Јерковић“ Инђија
156 Ана Ходолич ОШ „15.октобар“ Пивнице
157 Ана Салчак ОШ „15.октобар“ Пивнице
158 Наташа Мирковић ОШ „15.октобар“ Пивнице
159 Нада Торовић ОШ „Браћа Новаков“ Силбаш
160 Наталија Ушјак ОШ „Браћа Новаков“ Силбаш
161 Анка Нинков ОШ „Браћа Новаков“ Силбаш
162 Ксенија Рамић ОШ „Милета Протић“ Товаришево
163 Олгица Даниловац ОШ „Милета Протић“ Товаришево
164 Наташа Перић ОШ „Милета Протић“ Товаришево
165 Богданка Јанић ОШ „Вељко Дугошевић“ Рума
166 Нада Турчиновић ОШ „Душан Јерковић“ Рума
167 Ирена Лазаревић ОШ „Душан Јерковић“ Рума
168 Марија Галечић ОШ „Душан Јерковић“ Рума
169 Александра Боројевић ОШ „Бранко Радичевић“ Шид
170 Сања Ковљен ОШ „Бранко Радичевић“ Шид
171 Зора Стјепановић ОШ „Бранко Радичевић“ Шид
172 Милорад Марковић ОШ „Иво Лола Рибар“ Рума
173 Нада Бирач ОШ „Иво Лола Рибар“ Рума
174 Душан Јевтић ОШ „Иво Лола Рибар“ Рума
175 Весна Огризовић ОШ „22. ЈУЛ“ Крчедин
176 Мирјана Живановић ОШ „Бошко Палковљевић-Пинки“ Сремска Митровица
177 Марија Барош ОШ „Бошко Палковљевић-Пинки“ Сремска Митровица
178 Снежана Томић-Сладојевић ОШ „Бошко Палковљевић-Пинки“ Сремска Митровица
179 Драгана Милановић ОШ „Вук Караџић“ Бачка Паланка
180 Светлана Лачански ОШ „Вук Караџић“ Бачка Паланка
181 Татјана Милидраговић ОШ „Десанка Максимовић“ Бачка Паланка
182 Мирјана Каравла ОШ „Растко Немањић-Свети Сава“ Нова Пазова
183 Тамара Савков ОШ „Растко Немањић-Свети Сава“ Нова Пазова
184 Љубинка Булић ОШ „Растко Немањић-Свети Сава“ Нова Пазова
185 Светлана Јаковљевић Духов ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг
186 Марија Срдановић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг
187 Мирјана Таглиавиа ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг
188 Љиљана Марић ОШ „Петар Кочић“ Инђија
189 Биљана Радаковић ОШ „Петар Кочић“ Инђија
190 Верица Богочевић ОШ „Змај Јова Јовановић“ Рума
191 Душанка Кокиновић ОШ „Змај Јова Јовановић“ Рума
192 Марица Петровић ОШ „Змај Јова Јовановић“ Рума
193 Марија Јаковљев ОШ „10.октобар“ Суботица
194 Зита Кабаница ОШ „10.октобар“ Суботица
195 Ева Малагурски ОШ „10.октобар“ Суботица
196 Наташа Божић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сомбор
197 Слободанка Тодоровић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сомбор
198 Виолета Катона ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сомбор
199 Фејел Тот Штефаниа ОШ „Чех Карољ“ Aда
200 Хелга Барна ОШ „Чех Карољ“ Aда
201 Aлександра Трбојевић ОШ „Братство Јединство“ Сомбор
202 Агица Видаковић Јовановић ОШ „Братство Јединство“ Сомбор
203 Гордана Везмар ОШ „Братство Јединство“ Сомбор
204 Верица Жбона ОШ „Мајшански пут“ Суботица
205 Елвира Божић ОШ „Мајшански пут“ Суботица
206 Бернадета Туру ОШ „Мајшански пут“ Суботица
207 Маргит Чоти ОШ „Петефи Шандор“ Хајдуково
208 Беатрис Фаркаш ОШ „Петефи Шандор“ Хајдуково
209 Силвиа Козма ОШ „Петефи Шандор“ Хајдуково
210 Золтан Ковач ОШ „Петефи бригада“ Кула
211 Станка Мартиновић ОШ „Петефи бригада“ Кула
212 Александра Пешко ОШ „Петефи бригада“ Кула
213 Данијела Репман ОШ „Никола Вукићевић“ Сомбор
214 Марија Гуглета ОШ „Никола Вукићевић“ Сомбор
215 Бранка Витковић ОШ „Никола Вукићевић“ Сомбор
216 Јелена Вукчевић ОШ „Ђуро Салај“ Суботица
217 Милица Лукић ОШ „Ђуро Салај“ Суботица
218 Хедвига Шош ОШ „Ђуро Салај“ Суботица
219 Силвиа Никичић ОШ „10.октобар“ Хоргош
220 Јасмина Марчета ОШ „10.октобар“ Хоргош
221 Драгана Мурањи ОШ „10.октобар“ Хоргош
222 Сања Дулић ОШ „Иван Милутиновић“ Суботица
223 Весна Рудић ОШ „Иван Милутиновић“ Суботица
224 Ана Ковач ОШ „Иван Милутиновић“ Суботица
225 Биљана Рибић ОШ „Иван Горан Ковачић“ Сонта
226 Бара Добраш ОШ „Иван Горан Ковачић“ Сонта
227 Љубица Барун ОШ „Иван Горан Ковачић“ Сонта
228 Драгана Боца ОШ „Алекса Шантић“ Алекса Шантић
229 Драгана Ђурић ОШ „Алекса Шантић“ Алекса Шантић
230 Татјана Мандић ОШ „Алекса Шантић“ Алекса Шантић
231 Невенка Шифлиш ОШ „22.октобар“ Бачки Моноштор
232 Десанка Бајић ОШ „22.октобар“ Бачки Моноштор
233 Драгица Димитријевић ОШ „Кизур Иштван“ Суботица
234 Мира Малко ОШ „Кизур Иштван“ Суботица
235 Жаклина Пурић Станковић ОШ „Кизур Иштван“ Суботица
236 Данијела Цицварић ОШ „Братство Јединство“ Бајша
237 Сузана Драгичевић ОШ „Братство Јединство“ Бајша
238 Ерика Гелер ОШ „Јован Јовановић Змај“ Суботица
239 Ана Копуновић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Суботица
240 Гордана Гргић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Суботица
241 Татјана Мрле ОШ „Петар Кочић“ Риђица
242 Валентина Стојачић ОШ „Петар Кочић“ Риђица
243 Аида Гундић ОШ „Петар Кочић“ Риђица
244 Гордана Мишковић ОШ „Јован Поповић“ Кикинда
245 Снежана Перовић ОШ „Јован Поповић“ Кикинда
246 Душица Матејин ОШ „Јован Поповић“ Кикинда
247 Гордана Рацков ОШ „Свети Сава“ Кикинда
248 Светлана Суботички ОШ „Свети Сава“ Кикинда
249 Јасмина Цигановић ОШ „Свети Сава“ Кикинда
250 Ранка Жилић ОШ „Никола Тесла“ Бачка Топола
251 Цирок Чила ОШ „Никола Тесла“ Бачка Топола
252 Маја Дамњановић ОШ „Никола Тесла“ Бачка Топола
253 Лариса Зрнић ОШ „Вук Караџић“ Бајмок
254 Даринка Бокић Ерак ОШ „Вук Караџић“ Бајмок
255 Марија Копиловић Крижан ОШ „Вук Караџић“ Бајмок
256 Рада Јанчић ОШ „Иво Лола Рибар“ Сомбор
257 Петар Шарић ОШ „Иво Лола Рибар“ Сомбор
258 Андреја Томић ОШ „Иво Лола Рибар“ Сомбор
259 Ибоља Зарић Пошић ОШ „Киш Ференц“ Телечка
260 Андреа Пешут ОШ „Киш Ференц“ Телечка
261 Хелга Пете ОШ „Киш Ференц“ Телечка
262 Лидија Митрић Јевтић ОШ „Петефи Шандор“ Дорослово
263 Мариана Туркал ОШ „Петефи Шандор“ Дорослово
264 Славица Максимовић ОШ „Жарко Зрењанин“ Апатин
265 Соња Ћућа ОШ „Жарко Зрењанин“ Апатин
266 Силвана Штулић ОШ „Жарко Зрењанин“ Апатин
267 Светлана Фаркаш ОШ „Миливој Оморац“ Иђош
268 Розалија Миланков ОШ „Миливој Оморац“ Иђош
269 Љубица Команов ОШ „Миливој Оморац“ Иђош
270 Бранка Недељков ОШ „Јован Јовановић Змај“ Нови Кнежевац
271 Вишња Колбл ОШ „Јован Јовановић Змај“ Нови Кнежевац
272 Јелена Тркља ОШ „Јован Јовановић Змај“ Нови Кнежевац
273 Аница Протић ОШ „Жарко Зрењанин“ Кикинда
274 Патриција Вицо ОШ „Жарко Зрењанин“ Кикинда
275 Дијана Ваван ОШ „Свети Сава“ Суботица
276 Сандра Јакопчевић ОШ „Свети Сава“ Суботица
277 Татјана Јуришић ОШ „Свети Сава“ Суботица
278 Десанка Ристић ОШ „Вук Караџић“ Кикинда
279 Радмила Мандић ОШ „Вук Караџић“ Кикинда
280 Гордана Лаковић ОШ „Вук Караџић“ Кикинда
281 Милка Колдан Шевић ОШ „Вук Караџић“ Кикинда
282 Гојко Цигановић ОШ „Јожеф Атила“ Купусина
283 Ксенија Дражић ОШ „Јожеф Атила“ Купусина
284 Рита Балинт ОШ „Мирослав Антић“ Палић
285 Марија Тамаши ОШ „Мирослав Антић“ Палић
286 Ержебет Теркељ ОШ „Мирослав Антић“ Палић
287 Хајналка Тот ОШ „Фејеш Клара“ Кикинда
288 Инга Атанацковић ОШ „Фејеш Клара“ Кикинда
289 Ружица Недин ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда
290 Сандра Богдановић ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда
291 Данијела Драгин ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда
292 Даница Бабић ОШ „Славко Родић“ Банатаско Велико Село
293 Оливера Цветић ОШ „Славко Родић“ Банатаско Велико Село
294 Владимирка Мирчета ОШ „Славко Родић“ Банатаско Велико Село
295 Илонка Тот ОШ „Мора Карољ“ Сајан
296 Тибор Лабади ОШ „Мора Карољ“ Сајан
297 Ливија Борши Лабади ОШ „Мора Карољ“ Сајан
298 Сузана Николић ОШ „Боса Милићевић“ Нови Жедник
299 Славица Бијелић ОШ „Боса Милићевић“ Нови Жедник
300 Миланка Цвијић ОШ „Боса Милићевић“ Нови Жедник
301 Славица Батиница ОШ „Боса Милићевић“ Нови Жедник
302 Данијела Самарџија ОШ „Петар Кочић“ Наково
303 Драгана Радујко ОШ „Петар Кочић“ Наково
304 Бобана Терзин ОШ „Новак Радонић“ Мол
305 Тамара Гавриловић ОШ „Новак Радонић“ Мол
306 Јелена Спајић ОШ „Новак Радонић“ Мол
307 Татјана Халиловић ОШ „Сечењи Иштван“ Суботица
308 Елвира Ковач ОШ „Сечењи Иштван“ Суботица
309 Ирена Бурањ ОШ „Сечењи Иштван“ Суботица
310 Ангела Гал ОШ „Сечењи Иштван“ Суботица
311 Нада Пештерић ОШ „Глигорије Попов“ Руско Село
312 Јасмина Прокић ОШ „Глигорије Попов“ Руско Село
313 Пирошка Берта ОШ „Глигорије Попов“ Руско Село
314 Јулијана Вајда Школа за основно и средње образовање „Жарко Зрењанин“ Суботица
315 Гертруд Сираки Школа за основно и средње образовање „Жарко Зрењанин“ Суботица
316 Радмила Којић Школа за основно и средње образовање „Жарко Зрењанин“ Суботица
317 Жужана Фајка ОШ „Стеван Сремац“ Сента
318 Андреа Ковач ОШ „Стеван Сремац“ Сента
319 Бранислава Илијин ОШ „Стеван Сремац“ Сента
320 Јадранка Србљин ОШ „Васа Стајић“ Мокрин
321 Душица Томић ОШ „Васа Стајић“ Мокрин
322 Јелена Оштрић ОШ „Васа Стајић“ Мокрин
323 Мирјана Стевановић ОШ „Матко Вуковић“ Суботица
324 Мирјана Косановић ОШ „Матко Вуковић“ Суботица
325 Биљана Вујовић ОШ „Матко Вуковић“ Суботица
326 Драган Киурски ОШ „6.октобар“ Кикинда
327 Тања Лабовић ОШ „Иса Бајић“ Кула
328 Наталија С. Шљивић ОШ „Иса Бајић“ Кула
329 Злата Митрић ОШ „Иса Бајић“ Кула
330 Нела Тица ОШ „Иво Лола Рибар“ Нови Козарац
331 Снежана Радановић ОШ „Иво Лола Рибар“ Нови Козарац
332 Виолета Периз ОШ „Иво Лола Рибар“ Нови Козарац
333 Јасна Вујадиновић ОШ „Жарко Зрењанин“ Зрењанин
334 Јадранка Жигић ОШ „Жарко Зрењанин“ Зрењанин
335 Светлана Кнежевић ОШ „Жарко Зрењанин“ Зрењанин
336 Магдолна Крничан-Нађ ОШ „Жарко Зрењанин“ Скореновац
337 Ева Биро-Млеков ОШ „Жарко Зрењанин“ Скореновац
338 Тереза Рекалија-Пало ОШ „Жарко Зрењанин“ Скореновац
339 Марија Путник ОШ „Михаил Садовеану “ Гребенац
340 Оливера Живановић ОШ „Михаил Садовеану “ Гребенац
341 Марија Анка Болдовина ОШ „Михаил Садовеану “ Гребенац
342 Катарина Жеберaн ОШ „Михаил Садовеану “ Гребенац
343 Босиљка Филиповић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Бела Црква
344 Мира Гашић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Бела Црква
345 Весна Бобић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Бела Црква
346 Марка Којић ОШ „Братство“ Арадац
347 Татјана Бајат Марковљев ОШ „Братство“ Арадац
348 Зузана Петраш ОШ „Братство“ Арадац
349 Слађана Петровић ОШ „Стеван Книћанин“ Книћанин
350 Јелка Маринковић ОШ „Стеван Книћанин“ Книћанин
351 Смиља Миленовић ОШ „Стеван Книћанин“ Книћанин
352 Вања Рајић ОШ „Ђура Јакшић“ Ковин
353 Наташа Николић ОШ „Ђура Јакшић“ Ковин
354 Александра Милошевић ОШ „Ђура Јакшић“ Ковин
355 Светлана Мрђен ОШ „Свети Сава“ Стајићево
356 Оливера Јоксимовић ОШ „Свети Сава“ Стајићево
357 Слађана Јањић ОШ „Свети Сава“ Стајићево
358 Делија Олтеан ОШ „Аксентије Максимовић“ Долово
359 Жељко Ивковић ОШ „Аксентије Максимовић“ Долово
360 Александар Рољевић ОШ „Аксентије Максимовић“ Долово
361 Радмила Комленић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Зрењанин
362 Весна Оприн ОШ „Јован Јовановић Змај“ Зрењанин
363 Гордана Ивошевић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Зрењанин
364 Соња Љуботина ОШ „Вук Караџић“ Зрењанин
365 Ружица Марков ОШ „Вук Караџић“ Зрењанин
366 Драгана Момиров ОШ „Вук Караџић“ Зрењанин
367 Јасминка Ненадовић ОШ „Братство и јединство“ Алибунар
368 Оливера Дадић ОШ „Братство и јединство“ Алибунар
369 Данијел Скумпија ОШ „Братство и јединство“ Алибунар
370 Дорел Баба ОШ „Братство и јединство“ Алибунар
371 Светлана Ђуришић ОШ „Ђура Јакшић” Зрењанин
372 Зорана Ракић ОШ „Ђура Јакшић” Зрењанин
373 Гордана Кнежевић ОШ „Ђура Јакшић” Зрењанин
374 Љиљана Миладиновић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Омољица
375 Татјана Мићић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Омољица
376 Жаклина Марјановић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Омољица
377 Горица Ракиџић ОШ „Ђура Јакшић“ Панчево
378 Виолета Васић ОШ „Ђура Јакшић“ Панчево
379 Драгана Мађаров ОШ „Ђура Јакшић“ Панчево
380 Бранислава Варга ОШ „Олга Петров“ Банатски Брестовац
381 Бранкица Нешковић ОШ „Олга Петров“ Банатски Брестовац
382 Мирјана Павловић ОШ „Олга Петров“ Банатски Брестовац
383 Снежана Радовановић ОШ „Душан Јерковић“ Банатски Карловци
384 Драгана Ђукановић ОШ „Душан Јерковић“ Банатски Карловци
385 Снежана Рајчић ОШ „Душан Јерковић“ Банатски Карловци
386 Ивана Матовић ОШ „Душан Јерковић“ Банатски Карловци
387 Гордана Бубало ОШ „Стеван Алексић“ Јаша Томић
388 Оливера Петковић ОШ „Стеван Алексић“ Јаша Томић
389 Данијела Зец ОШ „Стеван Алексић“ Јаша Томић
390 Светлана Милошев ОШ ,,Вељко Ђуричин“ Јарковац
391 Наташа Лалић ОШ ,,Вељко Ђуричин“ Јарковац
392 Гордана Вуков ОШ ,,Вељко Ђуричин“ Јарковац
393 Бранкица Тодоровић ОШ „Иво Лола Рибар“ Сутјеска
394 Мирјана Душановић ОШ „Иво Лола Рибар“ Сутјеска
395 Олга Антонијевић ОШ „Иво Лола Рибар“ Сутјеска
396 Данијела Хромчик ОШ „Братство јединство“ Бело Блато
397 Ева Пожар Халас ОШ „Братство јединство“ Бело Блато
398 Виерка Хрјешик Вршка ОШ „Братство јединство“ Бело Блато
399 Љана Жула ОШ „3. Октобар“ Локве
400 Ана Лотреан ОШ „3. Октобар“ Локве
401 Мариора Ђан Мунћан ОШ „3. Октобар“ Локве
402 Зита Шипош ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј
403 Јелена Ивановић ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј
404 Олгица Живков ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј
405 Снежана Војновић ОШ „Никола Тесла“ Банатско Карађорђево
406 Јелена Мандић ОШ „Никола Тесла“ Банатско Карађорђево
407 Живанка Јованов Петровић ОШ „Ђура Филиповић“ Плочица
408 Гордана Мићић ОШ „Др Јован Цвијовић“ Зрењанин
409 Мира Пилауер ОШ „Др Јован Цвијовић“ Зрењанин
410 Биљана Јованов ОШ „Др Јован Цвијовић“ Зрењанин
411 Весна Радмановић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ковин
412 Зорица Видосављевић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ковин
413 Данијела Вујовић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ковин
414 Мирјана Милошевић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ковин
415 Јасмина Давидовић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ковин
416 Јелица Цвркота ОШ „Доситеј Обрадовић“ Опово
417 Татјана Попов ОШ „Доситеј Обрадовић“ Опово
418 Катица Фишћан ОШ „Доситеј Обрадовић“ Опово
419 Драгана Живанов ОШ „Доситеј Обрадовић“ Фаркаждин
420 Анчица Станојковић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Фаркаждин
421 Ксенија Живков ОШ „Доситеј Обрадовић“ Фаркаждин
422 Мaрија Бечеи ОШ „Моша Пијаде“ Дебељача
423 Тијана Миладиновић ОШ „Моша Пијаде“ Дебељача
424 Роберт Ковач ОШ „Моша Пијаде“ Дебељача
425 Дубравка Кустурић ОШ „Жарко Зрењанин“ Бока
426 Љиљана Ђурић ОШ „Жарко Зрењанин“ Бока
427 Милушка Живић ОШ "Жарко Зрењанин" Бока
428 Дубравка Радишић ОШ „Бранко Радичевић“ Чента
429 Љиљана Михајловић ОШ „Бранко Радичевић“ Чента
430 Слађана Николић ОШ „Бранко Радичевић“ Чента
431 Радмила Дапчевић ОШ „4.октобар“ Војвода Степа
432 Мирјана Дапчевић ОШ „4.октобар“ Војвода Степа
433 Наташа Смиљанић ОШ „4.октобар“ Војвода Степа
434 Лина Греонeанц ОШ „2.октобар“ Николинци
435 Маринела Бокшан ОШ „2.октобар“ Николинци
436 Мариоара Андић ОШ „Жарко Зрењанин“ Банатско Ново Село
437 Биљана Бека ОШ „Жарко Зрењанин“ Банатско Ново Село
438 Слађана Joвановски Дивљак ОШ „Жарко Зрењанин“ Банатско Ново Село
439 Сенка Пиљак ОШ „Свети Сава“ Житиште
440 Владислава Савић Милићевић ОШ „Свети Сава“ Житиште
441 Евица Поповић ОШ „Петефи Шандор“ Нова Црња
442 Ика Новаковић ОШ „Јован Дучић“ Клек
443 Милева Башић ОШ „Јован Дучић“ Клек
444 Драгица Несторовић ОШ „Јован Дучић“ Клек
445 Стојанка Коларски ОШ „Паја Маргановић“ Делиблато
446 Снежана Глумац ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Старчево
447 Љиљана Велинов ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Старчево
448 Слађана Ставров ОШ „Вук Стефановић Караџић“ Старчево
449 Драгана Ђурић ОШ „Десанка Максимовић“ Ковин
450 Драгана Милетић ОШ „Десанка Максимовић“ Ковин
451 Драгана Рацков ОШ „Петар Петровић Његош“ Зрењанин
452 Славица Станимировић ОШ „Петар Петровић Његош“ Зрењанин
453 Весна Марковић ОШ „Петар Петровић Његош“ Зрењанин
454 Светлана Маринков ОШ „Станчић Милан-Уча“ Кумане
455 Тања Влајков ОШ „Станчић Милан-Уча“ Кумане
456 Марија Станчић ОШ „Станчић Милан-Уча“ Кумане
457 Дејан Гвозденов ОШ „Јован Стерија Поповић“ Вршац
458 Александра Јенча ОШ „Јован Стерија Поповић“ Вршац
459 Оливера Павков ОШ „Јован Стерија Поповић“ Вршац
460 Татјана Ђорђијевски ОШ „Јован Јовановић Змај“ Хајдучица
461 Вјерочка Златковић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Хајдучица
462 Снежана Ардељан ОШ „Јован Јовановић Змај“ Хајдучица
463 Горана Аћимовић ОШ „Алекса Шантић“ Сечањ
464 Мирјана Воштинић ОШ „Алекса Шантић“ Сечањ
465 Гордана Џелетовић ОШ „Алекса Шантић“ Сечањ
466 Зорица Радуловић ОШ „Бора Радић“ Баваниште
467 Јасмина Антић ОШ „Бора Радић“ Баваниште
468 Адријана Сфера ОШ „Милош Црњански“ Иланџа