fbpx

Seminar u Vojvodini

Rate this item
(0 votes)

Na ovoj stranici ćemo učiteljima razredne nastave u Vojvodini odgovarati na sva postavljena pitanja. O radu i registracijama programa možete pogledati u tekstovima na diskovima koje ste dobili. Dodatna objašnjenja koja nemaju na diskovima ili na ovoj stranici tražite putem maila Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 


Svi nastavnici iz Vojvodine koji su poslali svoje radove i završili seminar dobiće sertifikate. Kada će biti podeljeni zavisi od Sekretarijata za obrazovanje, a poslaćemo ih u Novi Sad do 21. decembra.


1. Kako da ponovo pogledam sve lekcije sa seminara?

  • U horizontalnom meniju pozovite opciju Za profesore
  • U gornjem desnom uglu ekrana ukucajte korisničko ime vojvodina i korisničko ime multisoft
  • Kliknite na ULAZ U SEMINAR
  • Izaberite seminar Da svaka učionica bude multimedijalna
  • Na kraju birate lekcije klikom na odgovarajuću ikonu sa kamerom (bez obzira što lekcije ne morate da čitate redom preporučujemo da prvo pročitate prvu i drugu lekciju jer će Vas one uputiti u tajne on-line seminara

2. Sve sam dobro uradila kod registracije programa, otvorila sam program, prepisala identifikacioni broj, preko Interneta dobila registracioni broj, ali svaki put kada ukucam registraciju program mi kaže da je uspešno registrovan, ali me ne pušta da radim već mi ponovo traži registraciju. Ubeđena sam da sam tačno ukucala registraciju. Probala sam da ga registrujem i sa originalnog diska, a isto tako i sa kopije koju sam napravila na hard disku. Ćak mi je pomagao i informatičar. Šta nije u redu?

Ako ste tačno ukucali brojeve, onda jedino što može da bude problem je Vaša privilegija na računarima koje koristite. Naime, da bi se program registrovao, on mora i nešto da upiše u zaštićene delove Vašeg računara. To ne može uraditi ako nemate administratorske privilegije za vreme registracije. Znači, prijavite se sa nekim od administratorskih korisničkih naloga, a ako na to pravo u školi nemate, zamolite da umesto Vas to uradi neko ko ima. U svakom slučaju, zamolite profesora informatike da na to obrati pažnju. Program se nakon uspešne registracije može koristiti pod svakim korisničkim imenom (nalogom) bez obzira kakve ima privilegije.

3. O vašim domaćim zadacima

Odmah nakon seminara, kontaktirali smo sekretarijat za obrazovanje, aili smo tek juče definitivno (bez obzira što nam nije radio server mi smo bili svaki dan u kontaktu) dogovirili sledeće:

radićete zadatke po izboru:

  • Ili ono što je tražio sekretar za obrazovanje (pisanje pripreme - jedan čas uz korišćenje jednog od Multisoftovih multimedijalnih programa)
  • ili ono što smo mi predložili (tekst o informatičkoj opremljenosti škole, analiza 5 već postojećih zadataka, novih 5 zadataka koje bi ubacili u već postojeće programe i novih 10 zadataka za buduće diskove koje bi objavio Multisoft - matematika 4, priroda i društvo 3 i 4 itd: uključujući i izborne predmete)

* U tekstu o informatičkoj opremljenosti Vaše škole navedite sledeće (preporučujemo da potražite pomoć profesora informatike):

  • broj učenika i broj predavača
  • spisak informatičke opreme (broj računara i osnovne karakteristike, štampači, skeneri, video projektori, laptop računari...)
  • broj računarskih učionica (broj računara u njima, da li su povezani u mrežu, da li se koriste i za druge predmete osim informatike)
  • koliko u proseku Vaše kolege koriste računarsku učionicu (a koliko Vi)
  • koliko u proseku Vaše kolege koriste laptop i video projektor (a koliko Vi)
  • koje programe koriste Vaše kolege u nastavi (a koje Vi)
  • koje bi programe želeli da koristite u nastavi, a nemate sredsta za nabavku
  • koliko je računara povezano na Internet, koliko ih koriste predavači, a koliko učenici, koja je Internet brzina
  • ko Vam je pomogao (institucije i preduzeća) u nabavci informatičke opreme
  • koliko je Vaših kolega završilo neki informatički seminar (koji su to seminari i šta kolege predaju)

 

radove najkasnije do 1. novembra pošaljite mailom na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Списак учесника који су похађали теоретски део семинара (они који су до сада завршили и други део, односно који су послали радове ће у списку крајем месеца бити болдирани)

1    Жељана Перић    ОШ „Иво Андрић“    Будисава
2    Татјана Секулић    ОШ „Иво Андрић“    Будисава
3    Ева Тури    ОШ „Иво Андрић“    Будисава

4    Љубица Грубач    ОШ „Вељко Влаховић“    Нови Сад
5    Дина Заварко    ОШ „Вељко Влаховић“    Нови Сад
6    Лепосава Дрпа    ОШ „Никола Тесла“    Нови Бановци
7    Татјана Јекић    ОШ „Никола Тесла“    Нови Бановци
8    Нада Вијатовић    ОШ „Никола Тесла“    Нови Бановци

9    Миломирка Шурлан    ОШ „Светозар Марковић Тоза“    Нови Сад
10    Драгана Клевернић    ОШ „Светозар Марковић Тоза“    Нови Сад
11    Ана Маодуш    ОШ „Светозар Марковић Тоза“    Нови Сад
12    Мирјана Грк    ОШ „Јован Дучић“    Петроварадин
13    Драгана Доловац    ОШ „Јован Дучић“    Петроварадин
14    Гордана Берус    ОШ „Јован Дучић“    Петроварадин
15    Милосава Шуваков    ОШ „Светозар Милетић“    Врбас
16    Јулијана Динуловић    ОШ „Светозар Милетић“    Врбас

17    Маријана Симикић    ОШ „Светозар Милетић“    Врбас
18    Бранислава Цуцић- Топалов    ОШ „Исидора Секулић“    Шајкаш
19    Алексанар Куруца    ОШ „Исидора Секулић“    Шајкаш
20    Аранка Тополчањи    ОШ „Шаму Михаљ“    Бечеј
21    Диана Варњу    ОШ „Шаму Михаљ“    Бечеј
22    Зоран Тапавички    ОШ „Шаму Михаљ“    Бечеј
23    Милосава Стевковић    ОШ „Јосиф Маринковић“    Нови Бечеј
24    Станислава Сараволац    ОШ „Јосиф Маринковић“    Нови Бечеј
25    Ружица Ранков    ОШ „Јосиф Маринковић“    Нови Бечеј

26    Зорана Мијић    ОШ „22.август“    Буковац
27    Јелисавета Жарковић    ОШ „22.август“    Буковац
28    Драгица Тривунчић    ОШ „22.август“    Буковац

29    Лидија Ракита    ОШ „Иван Гундулић“    Нови Сад
30    Александра Кошутић    ОШ „Иван Гундулић“    Нови Сад
31    Драгана Видић    ОШ „Иван Гундулић“    Нови Сад
32    Јасна Белић    ОШ „Ђура Јакшић“    Чуруг
33    Мирослав Гвозденац    ОШ „Ђура Јакшић“    Чуруг
34    Јелица Мандић    ОШ „Ђура Јакшић“    Чуруг

35    Марија Јовановић    ОШ „Душан Радовић“    Нови Сад
36    Татјана Тодоровић    ОШ „Душан Радовић“    Нови Сад
37    Бранка Шеперац    ОШ „Душан Радовић“    Нови Сад
38    Ана Коруниакова    ОШ „Јан Амос Коменски“    Кулпин
39    Татјана Ковачова    ОШ „Јан Амос Коменски“    Кулпин
40    Радослав Коларски    ОШ „Јан Амос Коменски“    Кулпин

41    Наташа Мушицки    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Србобран
42    Станислава Јевтић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Србобран
43    Јудит Ифију    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Србобран
44    Снежана Остојић    ОШ „Вук Караџић“    Србобран
45    Јулкица Поповић    ОШ „Вук Караџић“    Србобран
46    Маја Орњаков    ОШ „Вук Караџић“    Србобран

47    Сенка Муценски    ОШ „Никола Тесла“    Нови Сад
48    Милка Стојков    ОШ „Никола Тесла“    Нови Сад
49    Бела Барањи    ОШ „Никола Тесла“    Нови Сад
50    Горана Аникић    ОШ „Лаза Костић“     Ковиљ
51    Данилка Купрешки    ОШ „Лаза Костић“     Ковиљ
52    Снежана Маринков    ОШ „Лаза Костић“     Ковиљ
53    Зузана Павлович    ОШ „Нестор Жучни“    Лалић
54    Марија Јаншик    ОШ „Нестор Жучни“    Лалић
55    Лидија Живанов    ОШ „Нестор Жучни“    Лалић
56    Мира Мишић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Госпођинци
57    Тања Тот    ОШ „Жарко Зрењанин“    Госпођинци
58    Радмила Поповић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Госпођинци
59    Бошко Аралица    ОШ „Коста Стаменковић“    Српски Милетић
60    Дамир Николић    ОШ „Коста Стаменковић“    Српски Милетић
61    Данијела Станојевић    ОШ „Коста Стаменковић“    Српски Милетић

62    Гордана Вујиновић    ОШ „Славко Родић“    Бачки Јарак
63    Нада Ивановић    ОШ „Славко Родић“    Бачки Јарак
64    Оливера Радић    ОШ „Славко Родић“    Бачки Јарак

65    Драгана Лахош    ОШ „Данило Зеленовић“    Сириг
66    Вера Винокић    ОШ „Вељко Петровић“     Бегеч
67    Светлана Васић    ОШ „Вељко Петровић“     Бегеч
68    Драгана Малешевић    ОШ „Вељко Петровић“     Бегеч
69    Марија Илић    ОШ „Бора Станковић“    Каравуково
70    Елвира Станојковић    ОШ „Бора Станковић“    Каравуково
71    Снежана Стаменковић    ОШ „Бора Станковић“    Каравуково
72    Данијела Стошић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Ђурђево
73    Лану Љубичић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Ђурђево
74    Татјана Тодоровић    ОШ „Соња Маринковић“    Нови Сад
75    Петра Глигоријевић    ОШ „Соња Маринковић“    Нови Сад
76    Јасмина Ижак ОШ „Бранко Радичевић“    Оџаци
77    Данијела Ћулибрк    ОШ „Бранко Радичевић“    Оџаци
78    Величковић Ружа    ОШ „Бранко Радичевић“    Оџаци
79    Олга Марковић-Денић    ОШ „Мирослав Антић“    Оџаци
80    Марија Рацков    ОШ „Мирослав Антић“    Оџаци
81 Богданка Радивојевић    ОШ „Мирослав Антић“    Оџаци

82    Николина Влаисављевић    ОШ „23.октобар“    Сремски Карловци
83    Мелита Обрадовић    ОШ „23.октобар“    Сремски Карловци
84    Тамара Недељковић-Богуновић    ОШ „23.октобар“    Сремски Карловци
85    Наташа Комарчевић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Нови Сад
86    Мелинда Копас    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Нови Сад
87    Бранкица Петровић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Нови Сад
88    Биљана Рудовић    ОШ „Ђорђе Натошевић“    Нови Сад
89    Татјана Војновић Блехл    ОШ „Ђорђе Натошевић“    Нови Сад
90    Наташа Пантић    ОШ „Ђорђе Натошевић“    Нови Сад
91    Душица Колак    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Змајево
92    Славица Јовић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Змајево
93    Славица Ивезић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Змајево
94    Оливера Лобода    ОШ "Јожеф Атила"    Богојево
95    Марија Шиклоши Бођо    ОШ "Јожеф Атила"    Богојево
96    Золтан Шиклоши    ОШ "Јожеф Атила"    Богојево
97    Мирјана Рудовић    ОШ „Десанка Максимовић“    Футог
98    Нада Мандић    ОШ „Десанка Максимовић“    Футог
99    Добрила Ћоровић    ОШ „Десанка Максимовић“    Футог
100    Гордана Кртолица    ОШ „Ружа Ђурђевић-Црна“     Чортановаци
101    Станислава Јовановић    ОШ „Ружа Ђурђевић-Црна“     Чортановаци
102    Татјана Јагодић      ОШ „Ружа Ђурђевић-Црна“     Чортановаци

103    Нада Бањац    ОШ „Здравко Челар“    Челарево
104    Љубка Митровић    ОШ „Никола Тесла“    Липар
105    Даринка Накић    ОШ „Јан Чајак“    Бачки Петровац
106    Данијела Татљак    ОШ „Јан Чајак“    Бачки Петровац
107    Данијела Лешћан    ОШ „Јан Чајак“    Бачки Петровац
108    Јелена Драганић    ОШ „Марко Орешковић“    Бачки Грачац
109    Светлана Радаковић    ОШ „Марко Орешковић“    Бачки Грачац
110    Зорица Обрадовић    ОШ „Марко Орешковић“    Бачки Грачац
111    Весна Делић    ОШ „Никола Тесла“    Бачки Брестовац
112    Вера Шумшић    ОШ „Никола Тесла“    Бачки Брестовац
113    Драгана Ђуркић    ОШ „Никола Тесла“    Бачки Брестовац
114    Сунчица Ђорђевић    ОШ „6.ударна војвођанска бригада“    Грабовци
115    Љиљана Новчић    ОШ „6.ударна војвођанска бригада“    Грабовци
116    Драгана Страјин    ОШ „6.ударна војвођанска бригада“    Грабовци
117    Дубравка Козарев    ОШ „Слободан Бајић Паја“    Пећинци
118    Милица Миловановић    ОШ „Слободан Бајић Паја“    Пећинци
119    Зорица Стјепановић    ОШ „Слободан Бајић Паја“    Пећинци

120    Даница Сарка    ОШ „Добросав Радосављевић Народ“    Мачванска Митровица
121    Мира Мајкић    ОШ „Добросав Радосављевић Народ“    Мачванска Митровица
122    Драгица Шпановић    ОШ „Добросав Радосављевић Народ“    Мачванска Митровица
123    Смиљка Лађевац    ОШ „Трива Витасовић Лебарник“    Лаћарак
124    Светлана Николић    ОШ „Трива Витасовић Лебарник“    Лаћарак
125    Драгица Вуколић    ОШ „Трива Витасовић Лебарник“    Лаћарак
126    Нада Пријић    ОШ „Вера Мишчевић“    Белегиш
127    Душан Радојчић    ОШ „Вера Мишчевић“    Белегиш
128    Снежана Павловић    ОШ „Вера Мишчевић“    Белегиш

129    Наташа Стокић    ОШ „Небојша Јерковић“    Буђановци
130    Сања Мандић    ОШ „Душан Јерковић“    Рума
131    Јелена Маридолац    ОШ „Небојша Јерковић“    Буђановци
132    Виолета Кијачки    ОШ „Бранко Радичевић“    Марадик
133    Зорица Савић    ОШ „Бранко Радичевић“    Марадик
134    Весна Ковачевић    ОШ „Бранко Радичевић“    Марадик

135    Татјана Раго    ОШ „Јан Колар“    Селенча
136    Златка Бурчиар    ОШ „Јан Колар“    Селенча
137    Властислав Ђурчиански    ОШ „Јан Колар“    Селенча
138    Зорица Лучић    ОШ „Јован Поповић“    Инђија
139    Снежана Вукас Ерлауер    ОШ „Јован Поповић“    Инђија
140    Славица Кртолица    ОШ „Јован Поповић“    Инђија

141    Љиљана Марковић    ОШ „Вук Караџић“    Адашевци
142    Бранислава Стојковић    ОШ „Вук Караџић“    Адашевци
143    Невена Ковачевић    ОШ „Вук Караџић“    Адашевци

144    Бранислава Ђорђевић    ОШ „Свети Сава“    Сремска Митровица
145    Милица Џамбић    ОШ „Свети Сава“    Сремска Митровица
146    Биљана Штерлеман    ОШ „Свети Сава“    Сремска Митровица
147    Сњежана Стојчевић    ОШ „Филип Вишњић“    Моровић
148    Бранка Бојић    ОШ „Филип Вишњић“    Моровић
149    Вања Лазаров    ОШ „Филип Вишњић“    Моровић
150    Марица Мирковић    ОШ „Бранко Радичевић“    Никинци
151    Радмила Кандић    ОШ „Бранко Радичевић“    Никинци
152    Милица Шкофлек    ОШ „Бранко Радичевић“    Никинци
153    Зора Миочиновић    ОШ „Душан Јерковић“    Инђија
154    Тања Бубуљ-Кари    ОШ „Душан Јерковић“    Инђија
155    Дана Радосављевић    ОШ „Душан Јерковић“    Инђија
156    Ана Ходолич    ОШ „15.октобар“    Пивнице
157    Ана Салчак    ОШ „15.октобар“    Пивнице
158    Наташа Мирковић    ОШ „15.октобар“    Пивнице

159    Нада Торовић    ОШ „Браћа Новаков“    Силбаш
160    Наталија Ушјак    ОШ „Браћа Новаков“    Силбаш
161    Анка Нинков    ОШ „Браћа Новаков“    Силбаш

162    Ксенија Рамић    ОШ „Милета Протић“    Товаришево
163    Олгица Даниловац    ОШ „Милета Протић“    Товаришево
164    Наташа Перић    ОШ „Милета Протић“    Товаришево
165    Богданка Јанић    ОШ „Вељко Дугошевић“    Рума
166    Нада Турчиновић    ОШ „Душан Јерковић“    Рума
167    Ирена Лазаревић    ОШ „Душан Јерковић“    Рума
168    Марија Галечић    ОШ „Душан Јерковић“    Рума

169    Александра Боројевић    ОШ „Бранко Радичевић“    Шид
170    Сања Ковљен    ОШ „Бранко Радичевић“    Шид
171    Зора Стјепановић    ОШ „Бранко Радичевић“    Шид

172    Милорад Марковић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Рума
173    Нада Бирач    ОШ „Иво Лола Рибар“    Рума
174    Душан Јевтић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Рума
175    Весна Огризовић    ОШ „22. ЈУЛ“    Крчедин
176    Мирјана Живановић    ОШ „Бошко Палковљевић-Пинки“    Сремска Митровица
177    Марија Барош    ОШ „Бошко Палковљевић-Пинки“    Сремска Митровица
178    Снежана Томић-Сладојевић    ОШ „Бошко Палковљевић-Пинки“    Сремска Митровица
179    Драгана Милановић    ОШ „Вук Караџић“    Бачка Паланка
180    Светлана Лачански    ОШ „Вук Караџић“    Бачка Паланка
181    Татјана Милидраговић    ОШ „Десанка Максимовић“    Бачка Паланка
182    Мирјана Каравла    ОШ „Растко Немањић-Свети Сава“    Нова Пазова
183    Тамара Савков    ОШ „Растко Немањић-Свети Сава“    Нова Пазова
184    Љубинка Булић    ОШ „Растко Немањић-Свети Сава“    Нова Пазова
185    Светлана Јаковљевић Духов    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Ириг
186    Марија Срдановић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Ириг
187    Мирјана Таглиавиа    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Ириг

188    Љиљана Марић    ОШ „Петар Кочић“    Инђија
189    Биљана Радаковић    ОШ „Петар Кочић“    Инђија
190    Верица Богочевић    ОШ „Змај Јова Јовановић“    Рума
191    Душанка Кокиновић    ОШ „Змај Јова Јовановић“    Рума
192    Марица Петровић    ОШ „Змај Јова Јовановић“    Рума

193    Марија Јаковљев    ОШ „10.октобар“    Суботица
194    Зита Кабаница    ОШ „10.октобар“    Суботица
195    Ева Малагурски    ОШ „10.октобар“    Суботица
196    Наташа Божић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Сомбор
197    Слободанка Тодоровић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Сомбор
198    Виолета Катона    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Сомбор
199    Фејел Тот Штефаниа    ОШ „Чех Карољ“     Aда
200    Хелга Барна    ОШ „Чех Карољ“     Aда
201    Aлександра Трбојевић    ОШ „Братство Јединство“    Сомбор
202    Агица Видаковић Јовановић    ОШ „Братство Јединство“    Сомбор
203    Гордана Везмар    ОШ „Братство Јединство“    Сомбор

204    Верица Жбона    ОШ „Мајшански пут“    Суботица
205    Елвира Божић    ОШ „Мајшански пут“    Суботица
206    Бернадета Туру    ОШ „Мајшански пут“    Суботица
207    Маргит Чоти    ОШ „Петефи Шандор“    Хајдуково
208    Беатрис Фаркаш    ОШ „Петефи Шандор“    Хајдуково
209    Силвиа Козма    ОШ „Петефи Шандор“    Хајдуково
210    Золтан Ковач    ОШ „Петефи бригада“    Кула
211    Станка Мартиновић    ОШ „Петефи бригада“    Кула
212    Александра Пешко    ОШ „Петефи бригада“    Кула
213    Данијела Репман    ОШ „Никола Вукићевић“    Сомбор
214    Марија Гуглета    ОШ „Никола Вукићевић“    Сомбор
215    Бранка Витковић    ОШ „Никола Вукићевић“    Сомбор
216    Јелена Вукчевић    ОШ „Ђуро Салај“    Суботица
217    Милица Лукић    ОШ „Ђуро Салај“    Суботица
218    Хедвига Шош    ОШ „Ђуро Салај“    Суботица
219    Силвиа Никичић    ОШ „10.октобар“    Хоргош
220    Јасмина Марчета    ОШ „10.октобар“    Хоргош
221    Драгана Мурањи    ОШ „10.октобар“    Хоргош

222    Сања Дулић    ОШ „Иван Милутиновић“    Суботица
223    Весна Рудић    ОШ „Иван Милутиновић“    Суботица
224    Ана Ковач    ОШ „Иван Милутиновић“    Суботица
225    Биљана Рибић    ОШ „Иван Горан Ковачић“    Сонта
226    Бара Добраш    ОШ „Иван Горан Ковачић“    Сонта
227    Љубица Барун    ОШ „Иван Горан Ковачић“    Сонта

228    Драгана Боца    ОШ „Алекса Шантић“    Алекса Шантић
229    Драгана Ђурић    ОШ „Алекса Шантић“    Алекса Шантић
230    Татјана Мандић    ОШ „Алекса Шантић“    Алекса Шантић
231    Невенка Шифлиш    ОШ  „22.октобар“    Бачки Моноштор
232    Десанка Бајић    ОШ  „22.октобар“    Бачки Моноштор
233    Драгица Димитријевић    ОШ „Кизур Иштван“    Суботица
234    Мира Малко    ОШ „Кизур Иштван“    Суботица
235    Жаклина Пурић Станковић    ОШ „Кизур Иштван“    Суботица
236    Данијела Цицварић    ОШ „Братство Јединство“    Бајша
237    Сузана Драгичевић    ОШ „Братство Јединство“    Бајша

238    Ерика Гелер    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Суботица
239    Ана Копуновић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Суботица
240    Гордана Гргић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Суботица

241    Татјана Мрле    ОШ „Петар Кочић“    Риђица
242    Валентина Стојачић    ОШ „Петар Кочић“    Риђица
243    Аида Гундић    ОШ „Петар Кочић“    Риђица
244    Гордана Мишковић    ОШ „Јован Поповић“    Кикинда
245    Снежана Перовић    ОШ „Јован Поповић“    Кикинда
246    Душица Матејин    ОШ „Јован Поповић“    Кикинда
247    Гордана Рацков    ОШ „Свети Сава“    Кикинда
248    Светлана Суботички    ОШ „Свети Сава“    Кикинда
249    Јасмина Цигановић    ОШ „Свети Сава“    Кикинда
250    Ранка Жилић    ОШ „Никола Тесла“    Бачка Топола
251    Цирок Чила    ОШ „Никола Тесла“    Бачка Топола
252    Маја Дамњановић    ОШ „Никола Тесла“    Бачка Топола

253    Лариса Зрнић    ОШ „Вук Караџић“    Бајмок
254    Даринка Бокић Ерак    ОШ „Вук Караџић“    Бајмок
255    Марија Копиловић Крижан    ОШ „Вук Караџић“    Бајмок
256    Рада Јанчић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Сомбор
257    Петар Шарић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Сомбор
258    Андреја Томић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Сомбор
259    Ибоља Зарић Пошић    ОШ „Киш Ференц“    Телечка
260    Андреа Пешут    ОШ „Киш Ференц“    Телечка
261    Хелга Пете    ОШ „Киш Ференц“    Телечка
262    Лидија Митрић Јевтић    ОШ „Петефи Шандор“    Дорослово
263    Мариана Туркал    ОШ „Петефи Шандор“    Дорослово

264    Славица Максимовић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Апатин
265    Соња Ћућа    ОШ „Жарко Зрењанин“    Апатин
266    Силвана Штулић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Апатин
267    Светлана Фаркаш    ОШ „Миливој Оморац“    Иђош
268    Розалија Миланков    ОШ „Миливој Оморац“    Иђош
269    Љубица Команов    ОШ „Миливој Оморац“    Иђош
270    Бранка Недељков    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Нови Кнежевац
271    Вишња Колбл    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Нови Кнежевац
272    Јелена Тркља    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Нови Кнежевац
273    Аница Протић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Кикинда
274    Патриција Вицо    ОШ „Жарко Зрењанин“    Кикинда
275    Дијана Ваван    ОШ „Свети Сава“    Суботица
276    Сандра Јакопчевић    ОШ „Свети Сава“    Суботица
277    Татјана Јуришић    ОШ „Свети Сава“    Суботица
278    Десанка Ристић    ОШ „Вук Караџић“    Кикинда
279    Радмила Мандић    ОШ „Вук Караџић“    Кикинда
280    Гордана Лаковић    ОШ „Вук Караџић“    Кикинда
281    Милка Колдан Шевић    ОШ „Вук Караџић“    Кикинда
282    Гојко Цигановић    ОШ „Јожеф Атила“    Купусина
283    Ксенија Дражић    ОШ „Јожеф Атила“    Купусина

284    Рита Балинт    ОШ „Мирослав Антић“    Палић
285    Марија Тамаши    ОШ „Мирослав Антић“    Палић
286    Ержебет Теркељ    ОШ „Мирослав Антић“    Палић
287    Хајналка Тот    ОШ „Фејеш Клара“    Кикинда
288    Инга Атанацковић    ОШ „Фејеш Клара“    Кикинда
289    Ружица Недин    ОШ „Ђура Јакшић“    Кикинда
290    Сандра Богдановић    ОШ „Ђура Јакшић“    Кикинда
291    Данијела Драгин    ОШ „Ђура Јакшић“    Кикинда

292    Даница Бабић    ОШ „Славко Родић“    Банатаско Велико Село
293    Оливера Цветић    ОШ „Славко Родић“    Банатаско Велико Село
294    Владимирка Мирчета    ОШ „Славко Родић“    Банатаско Велико Село
295    Илонка Тот    ОШ „Мора Карољ“    Сајан
296    Тибор Лабади    ОШ „Мора Карољ“    Сајан
297    Ливија Борши Лабади    ОШ „Мора Карољ“    Сајан
298    Сузана Николић    ОШ „Боса Милићевић“    Нови Жедник
299    Славица Бијелић    ОШ „Боса Милићевић“    Нови Жедник
300    Миланка Цвијић    ОШ „Боса Милићевић“    Нови Жедник
301    Славица Батиница    ОШ „Боса Милићевић“    Нови Жедник
302    Данијела Самарџија    ОШ „Петар Кочић“    Наково
303    Драгана Радујко    ОШ „Петар Кочић“    Наково

304    Бобана Терзин    ОШ „Новак Радонић“    Мол
305    Тамара Гавриловић    ОШ „Новак Радонић“    Мол
306    Јелена Спајић    ОШ „Новак Радонић“    Мол
307    Татјана Халиловић    ОШ „Сечењи Иштван“    Суботица
308    Елвира Ковач    ОШ „Сечењи Иштван“    Суботица
309    Ирена Бурањ    ОШ „Сечењи Иштван“    Суботица
310    Ангела Гал    ОШ „Сечењи Иштван“    Суботица

311    Нада Пештерић    ОШ „Глигорије Попов“    Руско Село
312    Јасмина Прокић    ОШ „Глигорије Попов“    Руско Село
313    Пирошка Берта    ОШ „Глигорије Попов“    Руско Село
314    Јулијана Вајда    Школа за основно и средње образовање „Жарко Зрењанин“    Суботица
315    Гертруд Сираки    Школа за основно и средње образовање „Жарко Зрењанин“    Суботица
316    Радмила Којић    Школа за основно и средње образовање „Жарко Зрењанин“    Суботица
317    Жужана Фајка    ОШ „Стеван Сремац“    Сента
318    Андреа Ковач    ОШ „Стеван Сремац“    Сента
319    Бранислава Илијин    ОШ „Стеван Сремац“    Сента
320    Јадранка Србљин    ОШ „Васа Стајић“    Мокрин
321    Душица Томић    ОШ „Васа Стајић“    Мокрин
322    Јелена Оштрић    ОШ „Васа Стајић“    Мокрин
323    Мирјана Стевановић    ОШ „Матко Вуковић“    Суботица
324    Мирјана Косановић    ОШ „Матко Вуковић“    Суботица
325    Биљана Вујовић    ОШ „Матко Вуковић“    Суботица

326    Драган Киурски    ОШ „6.октобар“    Кикинда
327    Тања Лабовић    ОШ „Иса Бајић“    Кула
328    Наталија С. Шљивић    ОШ „Иса Бајић“    Кула
329    Злата Митрић    ОШ „Иса Бајић“    Кула
330    Нела Тица    ОШ „Иво Лола Рибар“    Нови Козарац
331    Снежана Радановић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Нови Козарац
332    Виолета Периз    ОШ „Иво Лола Рибар“    Нови Козарац
333    Јасна Вујадиновић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Зрењанин
334    Јадранка Жигић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Зрењанин
335    Светлана Кнежевић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Зрењанин
336    Магдолна Крничан-Нађ    ОШ „Жарко Зрењанин“    Скореновац
337    Ева Биро-Млеков    ОШ „Жарко Зрењанин“    Скореновац
338    Тереза Рекалија-Пало    ОШ „Жарко Зрењанин“    Скореновац
339    Марија  Путник    ОШ „Михаил Садовеану “    Гребенац
340    Оливера Живановић    ОШ „Михаил Садовеану “    Гребенац
341    Марија Анка Болдовина    ОШ „Михаил Садовеану “    Гребенац
342    Катарина Жеберaн    ОШ „Михаил Садовеану “    Гребенац

343    Босиљка Филиповић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Бела Црква
344    Мира Гашић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Бела Црква
345    Весна Бобић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Бела Црква

346    Марка Којић    ОШ „Братство“    Арадац
347    Татјана Бајат Марковљев    ОШ „Братство“    Арадац
348    Зузана Петраш    ОШ „Братство“    Арадац

349    Слађана Петровић    ОШ „Стеван Книћанин“    Книћанин
350    Јелка Маринковић    ОШ „Стеван Книћанин“    Книћанин
351    Смиља Миленовић    ОШ „Стеван Книћанин“    Книћанин

352    Вања Рајић    ОШ „Ђура Јакшић“    Ковин
353    Наташа Николић    ОШ „Ђура Јакшић“    Ковин
354    Александра Милошевић    ОШ „Ђура Јакшић“    Ковин
355    Светлана Мрђен    ОШ „Свети Сава“    Стајићево
356    Оливера Јоксимовић    ОШ „Свети Сава“    Стајићево
357    Слађана Јањић    ОШ „Свети Сава“    Стајићево
358    Делија Олтеан    ОШ „Аксентије Максимовић“    Долово
359    Жељко Ивковић    ОШ „Аксентије Максимовић“    Долово
360    Александар Рољевић    ОШ „Аксентије Максимовић“    Долово

361    Радмила Комленић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Зрењанин
362    Весна Оприн    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Зрењанин
363    Гордана Ивошевић     ОШ „Јован Јовановић Змај“    Зрењанин
364    Соња Љуботина    ОШ „Вук Караџић“    Зрењанин
365    Ружица Марков    ОШ „Вук Караџић“    Зрењанин
366    Драгана Момиров    ОШ „Вук Караџић“    Зрењанин
367    Јасминка Ненадовић    ОШ „Братство и јединство“    Алибунар
368    Оливера Дадић    ОШ „Братство и јединство“    Алибунар
369    Данијел Скумпија    ОШ „Братство и јединство“    Алибунар
370    Дорел Баба    ОШ „Братство и јединство“    Алибунар
371    Светлана Ђуришић    ОШ „Ђура Јакшић”     Зрењанин
372    Зорана Ракић    ОШ „Ђура Јакшић”     Зрењанин
373    Гордана Кнежевић    ОШ „Ђура Јакшић”     Зрењанин
374    Љиљана Миладиновић ОШ „Доситеј Обрадовић“    Омољица
375    Татјана Мићић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Омољица
376    Жаклина Марјановић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Омољица

377    Горица Ракиџић    ОШ „Ђура Јакшић“    Панчево
378    Виолета Васић    ОШ „Ђура Јакшић“    Панчево
379    Драгана Мађаров    ОШ „Ђура Јакшић“    Панчево
380    Бранислава Варга    ОШ „Олга Петров“    Банатски Брестовац
381    Бранкица Нешковић    ОШ „Олга Петров“    Банатски Брестовац
382    Мирјана Павловић    ОШ „Олга Петров“    Банатски Брестовац
383    Снежана Радовановић        ОШ „Душан Јерковић“    Банатски Карловци
384    Драгана Ђукановић            ОШ „Душан Јерковић“    Банатски Карловци
385    Снежана Рајчић                   ОШ „Душан Јерковић“    Банатски Карловци
386    Ивана Матовић                   ОШ „Душан Јерковић“    Банатски Карловци
387    Гордана Бубало    ОШ „Стеван Алексић“    Јаша Томић
388    Оливера Петковић    ОШ „Стеван Алексић“    Јаша Томић
389    Данијела Зец    ОШ „Стеван Алексић“    Јаша Томић

390    Светлана Милошев    ОШ ,,Вељко Ђуричин“    Јарковац
391    Наташа Лалић    ОШ ,,Вељко Ђуричин“    Јарковац
392    Гордана Вуков    ОШ ,,Вељко Ђуричин“    Јарковац

393    Бранкица Тодоровић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Сутјеска
394    Мирјана Душановић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Сутјеска
395    Олга Антонијевић    ОШ „Иво Лола Рибар“    Сутјеска

396    Данијела Хромчик    ОШ „Братство јединство“    Бело Блато
397    Ева Пожар Халас    ОШ „Братство јединство“    Бело Блато
398    Виерка Хрјешик Вршка    ОШ „Братство јединство“    Бело Блато
399    Љана Жула    ОШ „3. Октобар“    Локве
400    Ана Лотреан    ОШ „3. Октобар“    Локве
401    Мариора Ђан Мунћан    ОШ „3. Октобар“    Локве

402    Зита Шипош    ОШ „Милош Црњански“    Српски Итебеј
403    Јелена Ивановић    ОШ „Милош Црњански“    Српски Итебеј
404    Олгица Живков    ОШ „Милош Црњански“    Српски Итебеј
405    Снежана Војновић    ОШ „Никола Тесла“    Банатско Карађорђево
406    Јелена Мандић    ОШ „Никола Тесла“    Банатско Карађорђево
407    Живанка Јованов Петровић    ОШ „Ђура Филиповић“    Плочица
408    Гордана Мићић    ОШ „Др Јован Цвијовић“    Зрењанин
409    Мира Пилауер    ОШ „Др Јован Цвијовић“    Зрењанин
410    Биљана Јованов    ОШ „Др Јован Цвијовић“    Зрењанин

411    Весна Радмановић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Ковин
412    Зорица Видосављевић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Ковин
413    Данијела Вујовић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Ковин

414    Мирјана Милошевић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Ковин
415    Јасмина Давидовић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Ковин

416    Јелица Цвркота    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Опово
417    Татјана Попов    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Опово
418    Катица Фишћан    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Опово

419    Драгана Живанов    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Фаркаждин
420    Анчица Станојковић    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Фаркаждин
421    Ксенија Живков    ОШ „Доситеј Обрадовић“    Фаркаждин
422    Мaрија Бечеи    ОШ „Моша Пијаде“    Дебељача
423    Тијана Миладиновић    ОШ „Моша Пијаде“    Дебељача
424    Роберт Ковач    ОШ „Моша Пијаде“    Дебељача
425    Дубравка Кустурић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Бока
426    Љиљана Ђурић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Бока
427    Милушка Живић    ОШ "Жарко Зрењанин"    Бока
428    Дубравка Радишић    ОШ „Бранко Радичевић“    Чента
429    Љиљана Михајловић    ОШ „Бранко Радичевић“    Чента
430    Слађана Николић    ОШ „Бранко Радичевић“    Чента
431    Радмила Дапчевић    ОШ „4.октобар“    Војвода Степа
432    Мирјана Дапчевић    ОШ „4.октобар“    Војвода Степа
433    Наташа Смиљанић    ОШ „4.октобар“    Војвода Степа

434    Лина Греонeанц    ОШ „2.октобар“    Николинци
435    Маринела Бокшан    ОШ „2.октобар“    Николинци

436    Мариоара Андић    ОШ „Жарко Зрењанин“    Банатско Ново Село
437    Биљана Бека    ОШ „Жарко Зрењанин“    Банатско Ново Село
438    Слађана Joвановски Дивљак    ОШ „Жарко Зрењанин“    Банатско Ново Село

439    Сенка Пиљак    ОШ „Свети Сава“    Житиште
440    Владислава Савић Милићевић    ОШ „Свети Сава“    Житиште
441    Евица Поповић    ОШ „Петефи Шандор“    Нова Црња
442    Ика Новаковић    ОШ „Јован Дучић“    Клек
443    Милева Башић    ОШ „Јован Дучић“    Клек
444    Драгица Несторовић    ОШ „Јован Дучић“    Клек
445    Стојанка Коларски    ОШ „Паја Маргановић“    Делиблато
446    Снежана Глумац    ОШ „Вук Стефановић Караџић“    Старчево
447    Љиљана Велинов    ОШ „Вук Стефановић Караџић“    Старчево
448    Слађана Ставров    ОШ „Вук Стефановић Караџић“    Старчево
449    Драгана Ђурић    ОШ „Десанка Максимовић“    Ковин
450    Драгана Милетић    ОШ „Десанка Максимовић“    Ковин
451    Драгана Рацков    ОШ „Петар Петровић Његош“    Зрењанин
452    Славица Станимировић    ОШ „Петар Петровић Његош“    Зрењанин
453    Весна Марковић    ОШ „Петар Петровић Његош“    Зрењанин
454    Светлана Маринков    ОШ „Станчић Милан-Уча“    Кумане
455    Тања Влајков    ОШ „Станчић Милан-Уча“    Кумане
456    Марија Станчић    ОШ „Станчић Милан-Уча“    Кумане
457    Дејан Гвозденов    ОШ „Јован Стерија Поповић“    Вршац
458    Александра Јенча    ОШ „Јован Стерија Поповић“    Вршац
459    Оливера Павков    ОШ „Јован Стерија Поповић“    Вршац
460    Татјана Ђорђијевски    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Хајдучица
461    Вјерочка Златковић    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Хајдучица
462    Снежана Ардељан    ОШ „Јован Јовановић Змај“    Хајдучица

463    Горана Аћимовић    ОШ „Алекса Шантић“    Сечањ
464    Мирјана Воштинић    ОШ „Алекса Шантић“    Сечањ
465    Гордана Џелетовић    ОШ „Алекса Шантић“    Сечањ
466    Зорица Радуловић    ОШ „Бора Радић“    Баваниште
467    Јасмина Антић    ОШ „Бора Радић“    Баваниште

468    Адријана Сфера    ОШ „Милош Црњански“    Иланџа
 

Read 1302 times

Sa njim smo počeli

Najbolji i najpopularniji disk u Srbiji svih vremena - Najbolji disk na Sajmu knjige - Predstavnik Srbije na Prvom Svetskom Samitu Informatičkog Društva, Ujedinjene Nacije

Preporuka za nastavnike

  • Namena programa (za predavače)
    Namena programa (za predavače)

    Pogledajte kako Vam Multisoft može pomoći u pripremi i izvođenju nastave. Ovde ćemo nabrojati sve programe koje možete koristiti (po predmetima i uzrastima)

  • My Book Machine
    My Book Machine

    UDAHNITE ŽIVOT KNJIGAMA - Kreirajte pripreme za čas, mesečne ili godišnje planove, pomoćna nastavna sredstva, uputstva ili vežbe za rad na času ili kod kuće. Uz MBM Editor one neće imati samo tekstove i statične ilustracije već će biti „žive“, pune multimedijalnih zapisa, umetnutih podataka iz drugim programima, animacija, objekata ili celih Internet stranica, multimedijalnih vežbi i drugih interaktivnih datoteka. Naučite i učenike da kreiraju svoje knjige. U nastavku teksta otvorite neku od MBM knjiga ili pogledajte primer "pisanja" knjige.

  • Digitalne folije i Kreator Folija - Cene (sa velikim popustima)
    Digitalne folije i Kreator Folija - Cene (sa velikim popustima)

    O Kreatoru Folija i Digitalnim folijama znate već putno, a ovde ćemo samo objasniti cene i moguću uštedu.

    SVE CENE POGLEDAJTE U NASTAVKU TEKSTA...

  • Vesela nauka - testiranje u računarskim učionicama
    Vesela nauka - testiranje u računarskim učionicama

    Iskoristite već postojećih 10.000 zadataka iz matematike, gramatike i sveta oko nas za niže rezrede osnovne škole i za par trenutaka napravite test koji će učenici raditi u računarskoj učionici. U ovom slučaju ni vama, a ni đacima nije potrebno računarsko iskustvo!

  • Šta o on-line seminaru kažu Vaše kolege

    U ovom tekstu kopirali smo apsolutno sve tekstove (mailove) koje smo dobili od polaznika on-line seminara "Da svaka učionica bude multimedijalna" koji je ujedno i bio prvi seminar ove vrste (održan pre skoro 10 godina). Seminar je, dok nije bio ugašen, za mesec dana završilo preko 700 zadovoljnih nastavnika.